KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17355213
nr 1735 5213
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad Et, daterad 1980. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:18:23
23/10 19:00:38
100 kr
27/10 17:19:40